Na czym polega uwodzenie kobiet?

Lifestyle

Uwodzenie kobiet należy do prawdziwych wyzwań dla każdego mężczyzny. Mężczyźni bardzo często nawet nie zdają sobie sprawy, że tzw. końskie zalety działają na płeć piękną jak płachta torreadora na byka. 

Przede wszystkim trzeba uważać na słowa

Nie można spieszyć się z wyznawaniem miłości kobiecie. W obecnych czasach bardzo niewiele przedstawicielek płci pięknej będzie wstanie uwierzyć w wyznane uczucie już na pierwszej randce. Należy koniecznie zachować nie tylko powagę, ale również szacunek do wypowiadanych słów. Warto wiedzieć, że wypowiedzenie słowa „kocham” jest niezwykle proste, zdecydowanie trudniejszą sztuką jest udowodnić w rzeczywistości to uczucie. Kobietą można się w łatwy sposób zauroczyć oraz zafascynować. Trzeba zdawać sobie sprawę, że na miłość pracuje się latami, tej kwestii nie można przekroczyć w żaden sposób, dlatego wyznanie uczucia na jednym z pierwszych spotkań w zdecydowanej większości przypadków, będzie potraktowane jako infantylne. Część kobiet może nawet uznać takie zachowanie, jako zaproszenie do łóżka

Istotne jest poskromienie instynktów

Kobiety, na których zostanie wywarte bardzo dobre wrażenie, mogą być zainteresowane dalszą znajomością, będą w zauważalny sposób kusić, uwodzić, a nawet prowokować. Jest to bardzo naturalne zachowanie przedstawicielek płci pięknych na randkach, w przypadku, gdy mężczyzna wpadł im w oko. Nie można jednak odbierać tych znaków jako zaproszenie do łóżka. Warto jednak być czujnym, gdyż na randkę może przyjść dziewczyna, która będzie miała właśnie takie intencje. Zdecydowana większość kobiet potrzebuje więcej czasu na obycie się z poznanym mężczyzną, by zgodzić się lub proponować seks. Każdy pocałunek jest kolejnym krokiem do przodu w relacji z kobietą, nigdy nie prowadzi jednaka na tzw.”metę”.

Pod adresem http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ dowiesz się, czy klasyczne teksty na podryw mają szansę zadziałać

Znaczna część pań ma szacunek do swojego ciała i nie decyduje się na pierwszej randce na intymny kontakt z mężczyzną. Kobiety najpierw muszą zaufać, dopiero później obarczają uczuciem, rozkosz pod kołdrą jest na samym końcu.

Kwiaty oraz czekoladki czy savoir vivre?

Panie bardzo lubią otrzymywać prezenty, przede wszystkim od mężczyzn, którzy im się podobają. Oznacza to dla kobiet zainteresowanie ich osobą. Trzeba jednak pamiętać, że samymi upominkami nie zaskarbi się uczucia kobiety. Skupienie się tylko i wyłącznie na rzeczach materialnych jest w zdecydowanej większości przypadków skazane na porażkę. Kobietom znacznie bardziej od obdarowywania prezentami imponuje zachowywanie się w stosunku do ich osoby jak dżentelmen. Nie trzeba oczywiście przenosić płci pięknej przez kałużę, odsunięcie krzesła, czy otworzenie przed nią drzwi jest już bardzo cenione. Zachowania takie są odbierane jako posiadanie dużej kultury osobistej. Warto jednak mieć świadomość, że w obecnych czasach coraz większej liczbie kobiet podobają się „niegrzeczni panowie”, którym nie zaimponuje się kulturalnym zachowaniem. „Niegrzeczni panowie” powodują u kobiet bardzo zmienny nastrój, nawet w ciągu jednego dnia, a jak panie działają na emocjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *